Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 826 655
 
 

Ogłoszenia

24-07-2017

Polska smakuje

Wraz z początkiej wakacji ARR uruchomiła stronę internetową www.polskasmakuje.pl oraz darmową aplikację Polska Smakuje. Aplikacja będzie gromadzić informacje o lokalnych rolnikach i wytwórcach regionalnych produktów spożywczych. Każdy, kto produkuje żywność zgodnie z systemami jakości, działa w ramach rolniczego handlu detalicznego, może założyć własny profil, na którym zamieści informacje o swojej ofercie oraz dane kontaktowe. Profil będzie mógł być na bieżąco uzupełniany, a zdjęcia  produktów zostaną zamieszczone przy opisie. Dzięki temu konsumenci, którzy coraz częściej i chętniej szukają zdrowej regionalnej żywności, będą mogli jednym kliknięciem odnaleźć lokalnych producentów.

Powyższe działania skierowane są w pierwszej kolejności do wytwórców produktów certyfikowanych w ramach krajowych i unijnych systemów jakości, lokalnych producentów mających w swojej ofercie wyroby regionalne, rolników, którzy wytwarzają w swoich gospodarstwach produkty żywnościowe, a także do innych podmiotów produkujących zdrową i tradycyjną żywność. ARR zaprasza do zarejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl, na której można prezentować swoje produkty. Aplikacja jest darmowa i w trakcie jej użytkowania nie będą pobierane żadne opłaty.

Aby zachęcić do budowania platformy komunikacyjnej producentów polskiej żywności i konsumentów, którzy taką żywność cenią i jej poszukują ARR organizuje wakacyjną kampanię promocyjną, która zachęca podróżujących latem po kraju do szukania polskich lokalnych specjalności i tym samym – do korzystania z aplikacji. Hasło „Polska smakuje” jest promowane wszędzie, gdzie są turyści: na trasie koncertowej Lata z Radiem (to aż 20 pikników!), w pociągach na trasach turystycznych, na lotnisku w Warszawie, a także na wybranych  stacjach benzynowych.

 

Źródło: www.arr.gov.pl
 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies