Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 885 660
 
 

Ogłoszenia

30-06-2017

Gmina Grodzisko Dolne zaprasza na Dni Grodziska

Zbliża się kolejne Święto Gminy – Dni Grodziska 2017, które odbędą się w dniach 6-9 lipca. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Obchodom Dni Gminy towarzyszyć będą różnorodne wydarzenia: wystawy, turnieje sportowe dla starszych i młodszych, pogadanki o bezpieczeństwie, gry i zabawy dla dzieci oraz koncerty, które trwać będą od czwartku do niedzieli włącznie.

Zgodnie z przygotowanym programem, turnieje sportowe odbywać będą się zarówno na "orliku" w Grodzisku Dolnym, jak i na stadionie w Grodzisku Górnym. Swoich przedstawicieli wystawią parafie i strażacy z gminnych jednostek OSP. Będą też mecze drużyn dziewczęcych oraz oldbojów.

Sobotni poranek zalew „Czyste” opanują dzieci i młodzież. Najpierw odbędą się wędkarskie połowy zorganizowane przez Koło Wędkarskie „Pstrąg”, zaś po południu w bloku o bezpieczeństwie - pogadanki, gry, zabawy i pokazy sprzętu zademonstrują policja i straż pożarna.

Finalna impreza odbędzie się w niedzielę 9 lipca na stadionie w Grodzisku Górnym. Dla szukających zabawy dzieci czekać będzie plac cyrkowy z warsztatami cyrkowymi. O godz. 17.00 pokazy ratownictwa medycznego z udzielaniem pierwszej pomocy, a także ćwiczenia z użyciem defibrylatorów. Wieczorem dawkę śmiechu zaserwuje jeden z najpopularniejszych satyryków – Marcin Daniec.

Muzykę dla wszystkich pokoleń zagra i zaśpiewa zespół „TerazMY”. Gwiazdą tegorocznych Dni Grodziska będzie Mesajah.

Serdecznie zapraszamy!

 


 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies