Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 889 715
 
 

Ogłoszenia

05-06-2017

Stowarzyszenie Missio Misericordiale zaprasza na radosne spotkanie z misjami

Trzy parafie będą w tym roku gościć uczestników XI Regionalnego Kongresu Misyjnego, jaki odbędzie się w dniach 9-11 czerwca 2017r.

W związku z rosnącym zainteresowaniem tematyką misyjną, Stowarzyszenie Missio Misericordiale postanowiło rozszerzyć teren działania. W tym roku kongres wychodzi poza granice Gminy Grodzisko Dolne. Pierwszy dzień spotkania i piątkowa msza św. z czuwaniem odbędzie się w Leżajskiej Farze.

W formule modlitwy i skupienia przebiegać będzie również sobota. Misyjna msza św. odprawiona zostanie w kościele parafialnym w Grodzisku Dolnym.

W ostatni dzień kongresu, czyli w niedzielę, zawitamy do parafii w Chałupkach Dębniańskich. Uroczystej eucharystii przewodniczył będzie ks. bp Jan Ozga z Kamerunu.

W trakcie kongresu obecny będzie O. Zdzisław Grad wraz z 6-osobową grupą charyzmatyków - członków Zarządu Krajowego Odnowy w Duchu Św. na Madagaskarze. Malgasze nie tylko dadzą świadectwo wiary i opowiedzą o Adopcji Serca, ale przede wszystkim będą wstawiali się za nami swoją modlitwą.

Misyjny piknik, z dobrą zabawą, koncertami, aukcjami i smacznym jedzeniem na placu przy kościele w Chałupkach Dębniańskich. Serdecznie zapraszamy!

 

Stowarzyszenie Missio Misericordiale

 


 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies