Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 241 975
 
 

Kultura

29-08-2018

Powiatowa Informacja Turystyczna w leżajskim Muzeum Miejscem Przyjaznym Rowerzystom

Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl przyznał Powiatowej Informacji Turystycznej w Leżajsku Certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Zlokalizowany w budynku Muzeum Ziemi Leżajskiej punkt informacyjny jest miejscem, które odwiedza wielu turystów i rowerzystów zwiedzających miasto. Każdy może otrzymać tu rzetelną poradę oraz zakupić pamiątki.

 
Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to najdłuższy, spójnie oznakowany szlak rowerowy w Polsce. Obejmuje ponad 2000 km specjalnie wytyczonej trasy. Szlak wiedzie przez pięć województw wschodniej Polski (warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie). Miejsca Przyjazne Rowerzystom (MPR) są ważnym elementem rozwoju produktu turystycznego. Idea MPR-ów polega na nawiązaniu stałej współpracy  z podmiotami oferującymi usługi noclegowe, gastronomiczne, i atrakcje turystyczne, znajdujących się na terenach, przez które przebiega szlak.
 
Wszystkich rowerzystów, podróżujących Wschodnim Szlakiem Rowerowym Green Velo  serdecznie zapraszamy do powiatu leżajskiego i do Muzeum.
 
MZL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies