Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 215 453
 
 

Kultura

06-06-2018

Lato z FOK

26 maja w FOK Cafe odbyło się kolejne już spotkanie z cyklu „Inspirujące poniedziałki”, którego gościem był o. Anicet Gruszczyński. „Jezus – fakt czy pobożna teoria?” – na to oraz inne pytania odpowiadał gość licznie zebranemu gronu uczestników.
 
1 czerwca w kawiarni odbyła się również impreza z okazji Dnia Dziecka, która zgromadziła ponad 500 dzieci. Dmuchana zjeżdżalnia, turnieje i zawody sportowe, malowanie twarzy, animacje, tańce – to tylko niektóre atrakcje, które czekały na dzieciaki. Podniebienia uczestników podbiła pyszna lemoniada i gofry. Całość zwieńczyła wspólna modlitwa za wszystkie dzieci. 
 
FOK zaprasza w okresie letnim na wszelkie wydarzenia, które przygotował dla mieszkańców powiatu. W ofercie kulturalnej są m.in. Półkolonie ze Świętymi, koncerty plenerowe i kino pod gwiazdami. Od 1 czerwca działa także ogródek kawiarniany, w którym odbędzie się część imprez. Poza ofertą kulturalną FOK Cafe kusi wspomnianą już lemoniadą i goframi, mrożoną kawą lub herbatą oraz smacznymi ciastami. Na najmłodszych gości czeka również plac zabaw.
 
O. Bartymeusz Kędzior
 
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies