Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 362 963
 
 

Kultura

13-03-2018

Dzieje się w FOK Café

5 marca w ramach cyklu "Inspirujące poniedziałki" miało miejsce spotkanie z kolejnym gościem. Tym razem był to Marcin Majewski, wybitny specjalista w dziedzinie Pisma Świętego, ceniony w Polsce i na całym świecie. Jego opowiadanie o Księdze Rodzaju wprowadziło słuchaczy w zadumę i skłoniło do refleksji. Chyba nikt inny wcześniej tak wyjątkowo nie mówił o Piśmie Świętym jak Marcin. Ku radości słuchaczy, od września ruszą cykliczne spotkania z tym cenionym biblistą z Krakowa.

 

Gościem następnego inspirującego spotkania, które zaplanowano na 19 marca, będzie Renata Gut, założycielka Instytutu Talentów Flashpoint we Wrocławia oraz trener technik zarządzania zasobami człowieka, zarządzania zmianą nawyków, technik efektywnego uczenia się i nauczania oraz wykorzystywania stanu relaksu w procesach poznawczych i pamięciowych człowieka.

 

9 marca rozpoczął się również cykl spotkań dotyczących adaptacji filmowych dzieł literackich. Pierwsza projekcja filmu spotkała się ze sporym zainteresowaniem, szczególnie ze strony maturzystów. Kolejne seanse odbędą się 16 i 23 marca.

 

Poza spotkaniami w ramach obu cyklów, w FOK Café można spotkać się i porozmawiać, posłuchać dobrej muzyki, doświadczyć wspaniałych zarówno kulinarnych, jak i duchowych doznań lub po prostu odpocząć od codziennego zgiełku i obowiązków.

 

Tekst i zdjęcia: O. Bartymeusz Kędzior

Infromację zamieścił: Kacper Burda, Wydział PW

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies