Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 284 573
 
 

Kultura

25-05-2017

Lotniczy Dzień Dziecka w Muzeum Ziemi Leżajskiej

Muzeum Ziemi Leżajskiej organizuje I edycję pikniku ph. „Lotniczy Dzień Dziecka”. Jak sama nazwa wskazuje, wydarzenie dedykowane jest wszystkim dzieciakom, z okazji ich święta, co jednak nie wyklucza udziału osób dorosłych. Zapraszamy wszystkich na plac przed Muzeum 1 czerwca, w godz. 9:30 – 17:00.


W programie znajdzie się m.in. prezentacja silników samolotu pasażerskiego TU134 A, który zostanie wystawiony przez firmę AEROBAYART, prezentacja szybowców oraz oprzyrządowania lotniczego z Aeroklubu Ziemi Jarosławskiej, symulator lotu szybowca, na którym będzie można sprawdzić swoje zdolności w jego prowadzeniu (dla najlepszych przewidziane są nagrody w postaci voucherów na darmowy lot szybowcem).


W ramach Dnia Dziecka przeprowadzony zostanie jednodniowy turniej strzelecki z broni pneumatycznej o Puchar Starosty. Zawody przeprowadzą przedstawiciele Ligi Obrony Kraju - Strzelnica w Żołyni: Mariusz Nazar oraz Franciszek Fedorowicz. Turniej odbędzie się w godz. od 9:00 do 14.00 w wąwozie pomiędzy Kościołem Farnym a Muzeum Ziemi Leżajskiej. 


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

MZL
 

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies