Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 240 280
 
 

Konsultacje społeczne

14-10-2014

Ogłoszenie o konsultacjach społecznych

KONSULTACJE SPOŁECZNE


Programu Współpracy Powiatu Leżajskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2015 rok.

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty działające w sferze pożytku publicznego do konsultacji społecznych. Zgodnie z uchwałą Zarządu Powiatu Leżajskiego z dn. 14 października 2014 r. okres konsultacji rozpoczyna się


22 października i trwa do 28 października 2014r.


Projekt programu dostępny jest poniżej oraz na stronie internetowej starostwa www.starostwo.lezajsk.pl w zakładce Organizacje Pozarządowe.

W plikach do pobrania znajduje się również formularz konsultacji, który należy wypełnić w przypadku zgłaszanych poprawek lub zmian oraz odesłać na adres e-mail: promocja@starostwo.lezajsk.pl
w temacie wpisując "Konsultacje programu współpracy". Osobą do kontaktu jest Damian Majkut w Wydziale Promocji, Kultury i Współpracy Międzynarodowej Starostwa Powiatowego w Leżajsku, tel. 17 2404571.

UWAGA!
Warunkiem udziału organizacji pozarządowej w konsultacjach jest podanie nazwy organizacji i danych rejestrowych, osób uprawnionych do reprezentowania organizacji oraz imienia i nazwiska osoby zgłaszającej udział organizacji w konsultacjach w formularzu. Opinie i uwagi organizacji nie zawierające danych, o których mowa powyżej, nie będą uwzględniane w toku procedury legislacyjnej nad konsultowanym programem.
 

 

 

poniżej do pobrania:

 

Ogłoszenie.pdf

uchwała zarządu.pdf

program_2015.pdf

formularz_konsultacji.doc

 

 

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies