Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 3 788 854
 
 

Katalog firm

Znajdź firmę:

Dodaj swoją firmę do katalogu firm.

Logowanie:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RESTAN" Stanek Remigiusz

Branże: Budowlana, Inna

Adres: Lutoryż 420, 36-040 Boguchwała

Telefon: 694366248

E-mail:

Adres www: www.audytrzeszow.pl

Firma RESTAN współpracująca ze sobą grupa ludzi, którzy widzą potrzebę, aby przyszłość budownictwa była oparta na dążeniu do minimalizacji zużycia energii podczas eksploatacji budynków.

W dobie nieustannie rosnących cen energii cieplnej odpowiednie zdiagnozowanie budynku jest nader istotnym elementem, nie tylko koniecznym z racji przystosowania polskiego prawa budowlanego do wymogów Unii Europejskiej, ale także dlatego, że świadectwa energetyczne pozwalają na lepsze gospodarowanie energią. Przez co Nasze domy i mieszkania mogą stać się bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.

Budownictwo pasywne; energooszczędne oraz stosowanie odnawialnych źródeł energii jest najlepszą drogą, jaką inwestor może wybrać rozpoczynając proces inwestycyjny, polegający na wznoszeniu nowego obiektu lub na remoncie i termomodernizacji istniejącego. Tej tendencji wychodzimy naprzeciw, proponując usługi rozświetlające drogi oszczędności.

Nasza oferta to:

  • ogólna charakterystyka energetyczna,
  • audyty energetyczne,
  • certyfikaty energetyczne,
  • świadectwa energetyczne,

a także wszelkie profesjonalne elementy prowadzące do oszczędzanie energią.

Należą do nich: lampy energooszczędne - lampy diodowe oraz całościowe systemy oświetlające oparte o oświetlenie diodowe dostarczane w systemie NUCLEUS TECHNOLOGY, które z powodzeniem można zamknąć w ogólnej charakterystyce - oświetlenie energooszczędne. Dzięki naszemu wsparciu mogą powstać domy energooszczędne - domy pasywne oraz wiele innych konstrukcji: mosty, banery reklamowe i budynki charakteryzujące się polityką oszczędności energetycznej.

Rozwiązania w systemie NUCLEUS TECHNOLOGY to również domy inteligentne, które pozwalają na zarządzanie

• oświetleniem
• energią
• klimatyzacją
• bezpieczeństwem
• audio oraz wideo

Zaawansowane zarządzanie oświetleniem umożliwia uzyskanie efektownych scen świetlnych zarówno na drodze sterowania elektrycznych źródeł światła, jak również przez inteligentną regulację położenia rolet i markiz.
System oferuje możliwość programowej oraz zdalnej kontroli temperatury wewnątrz budynków w zakresie ogrzewania, chłodzenia oraz wymuszonej wentylacji, co przyczynia się do znacznej redukcji kosztów związanych z energią.

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies