Mapa strony Drukuj
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 494 676
 
 

Jak załatwić sprawę

SYMBOL USŁUGI
Nr z IRWA EZ.524 11
Wydane 05 z dnia 07 luty 2011r.

 

Wydział Edukacji, Zdrowia i Kultury Fizycznej, ul. M. C. Skłodowskiej 8

stanowisko d/s zdrowia i kultury fizycznej

tel. (17) 240 45 63, fax 240 45 52

 

Zlecanie i udzielenie dotacji przez Powiat Leżajski na realizację zadań publicznych na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pozytku publicznego i o wolontariacie

Wydział
Wydział Edukacji, Zdrowia i Kultury Fizycznej
Wymagane dokumenty

Oferta realizacji zadania publicznego

Oferta wg wzoru stanowiącego załącznik Nr 1 do Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010r. w sprawie  oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. z 2011 r. Nr 6, poz.25). Do oferty należy dołączyć dokumenty wymienione w jej formularzu. (formularz oferty do pobrania poniżej) - F– EZ.524/11-01 

 

Miejsce złożenia dokumentu
Starostwo Powiatowe w Leżajsku Punkt Obsługi Interesanta ul. Kopernika 8 37-300 Leżajsk
Opłaty

Bez opłat.
 

Termin i załatwianie

Po zakończeniu procedury otwartego konkursu ofert.

Podstawa prawna

Ustawa z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. z 2010r. Nr 234,  poz.1536) 

Tryb odwoławczy

Nie przysługuje
 

Informacje
Dotacja może być udzielona przez Powiat Leżajski, po przeprowadzeniu otwartego konkursu ofert, na realizację zadań publicznych określonych w art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (j.t. Dz. U. Nr 234, poz. 1536) w zakresie odpowiadającym zadaniom powiatu wymienionym w art. 4 ust.1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998r. o samorządzie powiatowym (j. t. Dz. U. z 2001r., Nr 142, poz. 1592 z późn. zm). Przyznanie dotacji na realizację zadania publicznego nastąpi na podstawie umowy zawartej z podmiotem, którego oferta zostanie wybrana w konkursie, na formularzu określonym w załączniku Nr 2 do Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. z 2011 Nr 6, poz. 25). Po zakończeniu realizacji dotowanego zadania podmiot otrzymujący dotację ma obowiązek przedstawić sprawozdanie z wykonania zadania publicznego, którego wzór określa załącznik Nr 3 do Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 grudnia 2010r. w sprawie wzoru oferty i ramowego wzoru umowy dotyczących realizacji zadania publicznego oraz wzoru sprawozdania z wykonania tego zadania (Dz. U. z 2011 Nr 6, poz. 25).
Pobierz pliki
 
 
 
 

Sonda

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail: