Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 22 403
 
 

Miasto Leżajsk

Elżbieta i Jan Hammer

ul. T. Michałka 38  37-300 Leżajsk
tel. (017) 242 03 45 tel.  kom 501 767 142
Gospodarstwo usytuowane jest na posesji położonej na peryferiach Leżajska graniczącej z lasem, gdzie wyznaczone są ścieżka edukacyjna i możliwość jazdy rowerem. Położenie blisko lasu zapewnia możliwość obserwacji pięknej przyrody, a także zbierania runa leśnego ( grzyby, jagody)  Gospodarstwo umożliwia  przejażdżki bryczką oraz konno. Do  dyspozycji turystów budynek wolnostojący na działce z sadem
W budynku znajdują się:

  •  2 pokoje 1 osobowe,
  •  2 pokoje 2 osobowe,
  •  3 pokoje 3 osobowe
  •  2 pokoje 4 osobowe

Gospodyni oferuje 23 miejsca noclegowe w pokojach 1, 2 i 3-osobowych. Do dyspozycji gości  2 łazienki z  prysznicami i WC+ oddzielne WC.
W pokojach telewizory plus do tego 4 lodówki.
Na działce jest możliwość ustawienia  namiotów oraz zaparkowania  samochodu, a dla dzieci plac zabaw z różnymi atrakcjami. Stół tenisowy, siłownia, boisko do koszykówki i badmintona. W sadzie altana do wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz grill pod zadaszeniem z możliwością organizowania ogniska i grilla. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi, czy też osób starszych..
Atrakcje w pobliżu:

  •  Klasztor OO Bernardynów z  XVII wieku z  zabytkowymi barokowymi organami ( koncerty od czerwca dowrześnia w każdy poniedziałek
  •  żeremia bobrów znajdujące się niedaleko od gospodarstwa.
  •  rezerwat Azali pontyjskiej w Woli Zarczyckiej
  •  skanseny w Markowej i Kolbuszowej.
  •  cmentarz żydowski z Grobem cadyka Elimelecha
  •  atrakcyjne przejażdżki kolejką wąskotorową Przeworsk- Dynów ( w okresie letnim)

Leżajsk jako miasto w którym jest położona Nasze gospodarstwo stanowi wspaniała bazę wypadową dla zwiedzania okolicznych miast takich jak: Łańcut, Rzeszów, Przemyśl, Jarosław, Sieniawa, Sandomierz, Zamość.
Gospodarstwo proponuje żywność ekologiczną z własnych zasobów, oraz wyżywienie na wyłączne zamówienie gości. Można również sporządzać posiłki we własnym zakresie, w kuchni z pełnym wyposażeniem  do dyspozycji gości.
 

Władysława i Marek Wróblowie
37-300 Leżajsk
ul. Podzwierzyniec 33
tel. 017 242 76 54

Zapraszamy na wypoczynek w uroczo położonym domu w Leżajsku. Oferujemy dom wolno stojący z dużą kuchnią i salonem gościnnym. Duży ogród, miejsce na ognisko i grillowanie, możliwość rozbicia namiotu. Właściciele hodują rzadko spotykane rasy gołębi ozdobnych, bażantów oraz pawi.
 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies