Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Aniela i Marian Szostak
Ruda Łańcucka 33, 37-310 Nowa Sarzyna
tel. 017 241 38 47, tel.kom. 0 506 371 160

Właściciel gospodarstwa dysponuje dwoma obiektami do przyjmowania gości zainteresowanych agroturystyką, pierwszy z nich z przeznaczeniem dla firm lub miejsce spotkań firmowych, drugi  obiekt dla osób chcacych odpocząc w spokojnej okolicy i miłej atmosferze. Noclegi położone są w miejscowości  Nowa Sarzyna przy drodze krajowej nr.77 na trasie Sandomierz –Jarosław –Przemyśl  niedaleko Leżajska.

Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi w  dwu, trzy i czteroosobowych pokojach

Wyposażenie pokoi :TV ,radio, czajnik, łazienka z prysznicem, aneks kuchenny, lodówka, Bilard.

Dysponujemy również parkingiem dla samochodów.

Wystawiamy faktury VAT.

Ceny DO NEGOCJACJI.

Pełna oferta gospodarstwa na stronie internetowej http://www.noclegi-sarzyna.pl/

Marzena i Jan Siuzdak
Gospodarstwo agroturystyczne "Pod Lasem"
Wola Zarczycka, Kołacznia 781, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk
tel: 017 241 74 97  GSM: 0 606 434 148
Kategoria: nieskategoryzowane

www.agroturystyka.pl/podkarpackie/podlasem
Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne

Gospodarstwo położone z dala od zabudowań w malowniczej scenerii przyrody.

W odległości 500 m znajduje się jedyne w Polsce i Europie naturalne siedlisko azali pontyjskiej zwanej również różanecznikiem żółtym. Walory przyrodnicze, duża przestrzeń wokół domu, estetycznie urządzony ogród oraz serdeczna i miła rodzinna atmosfera gwarantuje idealny wypoczynek z dala od otaczającej nas codzienności. Jest to wspaniale miejsce dla rodzin z dziećmi, które mogą korzystać z naturalnego czystego środowiska, |a dodatkowo dzieci mają frajdę z wypoczynku w gospodarstwie i obcowania ze zwierzętami. W gospodarstwie znajdują się dwa konie, krowa, kroliki, indyki, kury, trzoda chlewna, pies, kot, a także można podziwiać pawie. Dodatkowo u zaprzyjaźnionego sąsiada można podziwiać pawie. W niedalekiej odległości od gospodarstwa- 100 m znajduje się  naturalne  bogate w zasoby mineralne źródło wody pitnej, a w odległości 500 m dwa stawy, gdzie miłośnicy wędkowania mogą spędzać wolne chwile.

W domu dla gości udostępnionych jest 5 pokoi, 2 łazienki z wanną i prysznicem, wc. Pokój wypoczynkowy z telewizorem, jadalnia i kuchnia wspólna dla wszystkich. Dla osób do nas przyjeżdżających przygotowujemy szereg atrakcji: przejażdżki konne, w siodle, bryczką, a porą zimową kulig. Dzięki temu o każdej porze roku można poznać piękno otaczającej nas przyrody. Ponadto mamy plac zabaw dla dzieci, organizujemy przejażdżki rowerowe |i samochodowe po atrakcyjnych i ciekawych miejscach w okolicy. Organizujemy również warsztaty wikliniarskie gdzie goście mogą dla siebie przygotować gotowy wyrób lub nabyć inne produkty wikliniarskie. Osoby przyjeżdżające do nas mogą również uczestniczyć w pracach na polu bądź karmieniu domowych zwierząt (szczególnie lubią to dzieci). Wieczory w naszym gospodarstwie można spędzać przy ognisku lub grillu na miłych rozmowach.

Gospodarstwo oferuje całodzienne wyżywienie na bazie ekologicznych własnych produktów tj: mięso, nabiał, jaja, miód, warzywa z własnego przydomowego ogródka
z możliwością nabycia tych produktów.

Do najważniejszych atrakcji i zabytków godnych polecenia należą:

•  Pałac w  Łańcucie- 40 km.
  •  Bazylika OO. Bernardynów w Leżajsku z barokowymi organami. W okresie czerwiec wrzesień trwają koncerty organowe w  każdy poniedziałek - 15 km,
  •  Cmentarz żydowski z grobem cadyka Elimelecha w Leżajsku- 15 km.
  •  Neogotycki kościół w Woli Zarczyckiej –2 km.
  •  Rezerwat azali pontyjskiej.
  •  Baseny kryte w Leżajsku i Nowej Sarzynie.
  •  Zalew (kąpielisko) w Brzozie Królewskiej -8 km.

Informacje praktyczne:

•  kościół 2 km
  •  najbliższy lekarz 2 km,
  •  przystanek autobusowy 1,5 km.