27-09-2016

Niecodzienne spotkanie

23 września w Muzeum Ziemi Leżajskiej miało miejsce niecodzienne spotkanie, którego gościem był Argentyńczyk polskiego pochodzenia Eduardo Góral.
23-09-2016

Konferencja dotycząca konsultacji społecznych projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju"

21 września w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się konferencja z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, dotycząca konsultacji społecznych projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju".
09-09-2016

XVII Pielgrzymka Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego oraz XVII Dożynki Powiatowe

Pielgrzymka Służb Mundurowych i Dożynki Powiatowe zgromadziły przedstawicieli służb mundurowych, parlamentarzystów, władze wojewódzkie i samorządowe, rolników oraz pielgrzymów z Podkarpacia i sąsiednich regionów.
01-09-2016

Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku informuje!

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już dostępna.
24-08-2016

Kolejni pedagodzy uzyskali wyższe stopnie awansu zawodowego

24 sierpnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się uroczyste ślubowanie pedagogów, którzy uzyskali pozytywną ocenę dorobku zawodowego i w wyniku egzaminu uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.
23-08-2016

96. rocznica Bitwy pod Zadwórzem

Przedstawiciele władz państwowych, samorządowcy, reprezentanci Wojska Polskiego, organizacji patriotycznych i społecznych oraz harcerze uczcili 20 sierpnia w Zadwórzu pamięć Orląt Lwowskich poległych w Bitwie pod Zadwórzem.
19-08-2016

Oficjalne otwarcie Biur Poselskich Jerzego Paula

3 sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie oraz poświęcenie dwóch Biur Poselskich Posła na Sejm RP Jerzego Paula - w Leżajsku oraz Nowej Sarzynie.
29-07-2016

XXIX Nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Leżajskiego.

27 lipca br. odbyła się kolejne – tym razem nadzwyczajne spotkanie radnych Rady Powiatu Leżajskiego.
27-07-2016

Światowe Dni Młodzieży - Dni w Diecezji

Dni w Diecezji to trwające kilka dni spotkania uczestników Światowych Dni Młodzieży, którzy przygotowywali się na spotkanie z Ojcem Świętym.
20-07-2016

VII Memoriał im. Józefa Hajdasza w Kuryłówce

W minioną niedzielę, 17 lipca, boisko sportowe ORLIK w Kuryłówce gościło uczestników kolejnej, siódmej już edycji Memoriału im. Józefa Hajdasza.