27-02-2018

MALUCH+

26 lutego w Muzeum Ziemi Leżajskiej Wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Bartosz Marczuk wręczył promesy przedstawicielom podkarpackich samorządów w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+"
26-02-2018

Nabór na urzędników wyborczych

Zasady zgłaszania kandydatów na urzędników wyborczych.
22-02-2018

Zespół Szkół Technicznych stawia na kształcenie dualne

20 lutego br. w auli ZST podpisano umowę o współpracy pomiędzy firmą RSTECHNOLOGY z Gniewczyny Trynieckiej i Zespołem Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku.
20-02-2018

Muzeum Ziemi Leżajskiej pozyskało monitor jakości powietrza

19 lutego na dziedzińcu leżajskiego Muzeum zainstalowano urządzenie monitorujące jakość powietrza, które na żywo przesyła dane dotyczące stężenia zanieczyszczeń w atmosferze.
01-02-2018

LIV Sesja Rady Powiatu

31 stycznia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się LIV sesja Rady Powiatu Leżajskiego.
30-01-2018

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku nagrodzony

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uhonorowało urzędy pośrednictwa pracy, które uzyskały najlepsze efekty działań aktywizujących. Wśród nagrodzonych znalazł się Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku.
26-01-2018

Zabawki-giganty powrócą wiosną

Zabawki-giganty, które zdobią plac przed Muzeum Ziemi Leżajskiej i nawiązują do regionalnej tradycji zabawkarskiej zostały poddane gruntownej odnowie. W odświeżonej wersji będzie można je zobaczyć już wiosną.
26-01-2018

Nowy samochód dla ŚDS w Jelnej

Środowiskowy Dom Samopomocy w Jelnej może już pochwalić się nowym samochodem do przewozu osób niepełnosprawnych, który zakupiono ze środków m.in. PFRON i Powiatu Leżajskiego. 17 stycznia odbyło się uroczyste poświęcenie pojazdu.
25-01-2018

Zapiszcie i zachowajcie...

"Społeczność żydowska jako istotny element dziedzictwa kulturowego Leżajska" - pod takim hasłem odbyły się X Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu, na które ponownie do miasta przybyła Lucia Retman, jego przedwojenna mieszkanka.
22-01-2018

Spotkanie z prof. dr. hab. Zbigniewem Krysiakiem

Ekspert ekonomiczny w Kancelarii Prezydenta RP oraz prezes Instytutu Myśli Schumana wygłosił w Leżajsku trzy wykłady dotyczące pierwotnej koncepcji narodów Europy Schumana i kształtu obecnej Unii Europejskiej.