Licznik odwiedzin: 14 920

10-10-2019

75-lecie Nadleśnictwa Leżajsk

4 października Nadleśnictwo Leżajsk świętowało swoje 75-lecie. Podczas uroczystej mszy św. Dyrektor Regionalnych Lasów Państwowych Grażyna Zagrobelna nadała placówce sztandar poświęcony przez kapelana leśników ks. Ryszarda Madeja.
02-10-2019

Dworek na Sandomierskiej odzyskał dawny blask

2 października odbyło się oficjalne otwarcie dworku mieszczącego się przy ulicy Sandomierskiej, który po gruntownym remoncie jest obecnie siedzibą przedszkola dla dzieci z niepełnosprawnościami.
26-09-2019

Kurier Powiatowy nr 9/2019

Zapraszamy do lektury wrześniowego wydania "Kuriera Powiatowego". W numerze: - Pielgrzymka Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego i Dożynki Powiatowe, - Nowy OIOM oficjalnie otwarty, - Podróże: Doha.
25-09-2019

Pawilon diagnostyczno-zabiegowy SP ZOZ nagrodzony po raz drugi

20 września podczas gali finałowej konkursu Budowa Roku Podkarpacia 2018 pawilon otrzymał kolejną nagrodę przyznaną tym razem przez Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa.
17-09-2019

Powiat Leżajski otrzymał promesę na przebudowę kolejnych dróg

17 076 487 zł to kwota dofinansowania, którą Powiat Leżajski otrzymał z Funduszu Dróg Samorządowych. 16 września Starosta Leżajski Marek Śliż wraz z innymi samorządowcami z powiatu odebrał promesę w rąk Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart.
17-09-2019

Nowy OIOM oficjalnie otwarty

11 września br. w SP ZOZ w Leżajsku dokonano otwarcia Oddziału Intensywnej Opieki Zdrowotnej i Anestezjologii w nowej lokalizacji. Oddział został uruchomiony w dawnym bloku operacyjnym, który w ubiegłym roku został przeniesiony do nowego pawilonu.
12-09-2019

Lądowisko dla śmigłowców w leżajskim szpitalu finalistą konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku"

5 września na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. W jego finale znalazł się projekt, którego inwestorami byli Powiat Leżajski i SP ZOZ.
11-09-2019

Jubileuszowa Pielgrzymka Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego i Dożynki Powiatowe

Już po raz dwudziesty do Leżajska przybyły formacje mundurowe z całego Podkarpacia oraz rolnicy z terenu powiatu leżajskiego, aby wziąć udział w Pielgrzymce Służb Mundurowych i Dożynkach Powiatowych.
04-09-2019

Zagłosuj na projekt Powiatu Leżajskiego

Zapraszamy do głosowania na Powiat Leżajski w konkursie "Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany".
04-09-2019

Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

1 września w Leżajsku, podobnie jak w większości miast Polski, odbyły się uroczystości związane z obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.