12-09-2018

8 września, w Święto Narodzenia Matki Bożej, do leżajskiego Sanktuarium Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny po raz dziewiętnasty przybyły formacje mundurowe z całego Podkarpacia.
30-08-2018

LXIII sesja Rady Powiatu Leżajskiego

29 sierpnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się LXIII sesja Rady Powiatu Leżajskiego. Podczas spotkania radni uczestniczyli w teście sprawdzającym elektroniczny system głosowania nad uchwałami.
28-08-2018

Zwiększyło się grono nauczycieli mianowanych

O. Dariusz Róg to kolejny nauczyciel, który dołączył do zaszczytnego grona nauczycieli mianowanych. 27 sierpnia złożył ślubowanie przed Starostą Leżajskim i otrzymał akt nadania na wymieniony stopień awansu zawodowego.
24-08-2018

8 września do Bazyliki Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Leżajsku przybędą formacje mundurowe z całego Podkarpacia, aby wziąć udział w Pielgrzymce Służb Mundurowych, której tradycyjnie towarzyszyć będą Dożynki Powiatowe.
23-08-2018

Most w Rzuchowie oddany do użytkowania

Wyczekiwana przebudowa mostu w Rzuchowie na rzece San dobiegła końca. 21 sierpnia br. obiekt został przekazany do użytkowania i eksploatacji.
21-08-2018

98. rocznica bitwy pod Zadwórzem w roku Stulecia Odzyskania Niepodległości

21 sierpnia w Zadwórzu na Ukrainie odbyły się uroczystości upamiętniające poległych obrońców Lwowa w czasie wojny polsko-bolszewickiej w 1920 r. Po raz pierwszy w obchodach wzięło udział Wojsko Polskie reprezentowane przez Kompanię Honorową.
16-08-2018

Pielgrzymka Służb Mundurowych pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP

XIX Pielgrzymka Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego i XIX Dożynki Powiatowe organizowane corocznie przez Powiat Leżajski i Sanktuarium Matki Bożej Leżajskiej odbędą się w tym roku pod Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
03-08-2018

Godzina W - pamiętamy

1 sierpnia Powiat Leżajski uczcił pamięć o warszawskich bohaterach.
03-08-2018

Zakończono budowę lądowiska przy leżajskim szpitalu.

Zakończono etap budowy lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
01-08-2018

Święto Policji w leżajskiej komendzie

Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości wzięli udział parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz kierownictwo instytucji współpracujących z Policją.