27-10-2017

Zbigniew Larendowicz w gronie zasłużonych dla województwa podkarpackiego

Znanemu w lokalnym środowisku dokumentaliście, kronikarzowi i opiekunowi księgozbioru w Klasztorze OO. Bernardynów w Leżajsku przyznano Odznakę Honorową "Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego".
26-10-2017

L sesja Rady Powiatu Leżajskiego

25 października w auli Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się L sesja Rady Powiatu Leżajskiego.
24-10-2017

"Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie..."

Z wielkim żalem żegnamy Antoniego Burka - naszego Pracownika, Przyjaciela i Wspaniałego Człowieka.
24-10-2017

Podpisano umowę na dofinansowanie z RPO dla leżajskiego szpitala

W związku z uzyskanym dofinansowaniem z RPO Województwa Podkarpackiego 2014-2020 odbyło się uroczyste podpisanie umowy między Zarządem Województwa a SP ZOZ w Leżajsku.
24-10-2017

Kolejne nagrody oświatowe dla nauczycieli

Medale Komisji Edukacji Narodowej i Nagrody Kuratora Oświaty to kolejne nagrody, które trafiły do rąk nauczycieli uczących w szkołach prowadzonych przez Powiat Leżajski.
23-10-2017

SOSW w programie „Za życiem”

Jednym z założeń programu „Za życiem” jest utworzenie sieci 380 ośrodków koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczych. Na terenie powiatu leżajskiego zadania programu w tym zakresie realizować będzie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leżajsku.

Wręczono Nagrody Powiatu Leżajskiego

17 września po raz kolejny odbyła się gala wręczenia Nagród Powiatu Leżajskiego przyznawanych w dziedzinie kultury, sportu oraz za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Nagrody Ministra Edukacji Narodowej dla leżajskich nauczycieli

Wybitne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i wyróżniająca ocena pracy przyniosły w tym roku prestiżową Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej dwóm nauczycielkom z powiatu leżajskiego.
19-10-2017

PFRON dofinansował zakup samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Leżajsku, Środowiskowy Dom Samopomocy w Jelnej i Stowarzyszenie "Dobry Dom" w Woli Zarczyckiej otrzymały dofinansowania do zakupu samochodów dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych.
19-10-2017

Modernizacja oraz remont najważniejszej ekspozycji w leżajskim muzeum

Muzeum Ziemi Leżajskiej po uzyskaniu dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego rozpoczęło modernizację swojej najważniejszej ekspozycji - Historii Miasta i Regionu.