14-10-2016

Nagrody Powiatu Leżajskiego

Za nami kolejna edycja ceremonii wręczenia Nagród Powiatu Leżajskiego i Starosty Leżajskiego, która odbyła się 13 października w auli Muzeum Ziemi Leżajskiej.
14-10-2016

Kolejne inwestycje w SP ZOZ

Jeszcze w tym roku rozpocznie się pierwszy etap budowy pawilonu diagnostyczno-zabiegowego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Leżajsku.
12-10-2016

Erasmus+ w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Jana Pawła II w Leżajsku

W ramach programu Erasmus+ realizowanego przez SOSW przybyły do Leżajska delegacje z sześciu europejskich ośrodków kształcenia specjalnego, biorących udział w projekcie „Thinking globally, learning together - Myśląc globalnie uczymy się razem".
29-09-2016

Konferencja w ramach „Podkarpackich Dni Biznesu”

W ramach drugiej edycji "Podkarpackich Dni Biznesu", których inicjatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie, 28 września w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się konferencja połączona z bezpłatnym szkoleniem.
27-09-2016

Niecodzienne spotkanie

23 września w Muzeum Ziemi Leżajskiej miało miejsce niecodzienne spotkanie, którego gościem był Argentyńczyk polskiego pochodzenia Eduardo Góral.
23-09-2016

Konferencja dotycząca konsultacji społecznych projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju"

21 września w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się konferencja z udziałem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzego Kwiecińskiego, dotycząca konsultacji społecznych projektu "Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju".
09-09-2016

XVII Pielgrzymka Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego oraz XVII Dożynki Powiatowe

Pielgrzymka Służb Mundurowych i Dożynki Powiatowe zgromadziły przedstawicieli służb mundurowych, parlamentarzystów, władze wojewódzkie i samorządowe, rolników oraz pielgrzymów z Podkarpacia i sąsiednich regionów.
01-09-2016

Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku informuje!

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już dostępna.
24-08-2016

Kolejni pedagodzy uzyskali wyższe stopnie awansu zawodowego

24 sierpnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się uroczyste ślubowanie pedagogów, którzy uzyskali pozytywną ocenę dorobku zawodowego i w wyniku egzaminu uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.
23-08-2016

96. rocznica Bitwy pod Zadwórzem

Przedstawiciele władz państwowych, samorządowcy, reprezentanci Wojska Polskiego, organizacji patriotycznych i społecznych oraz harcerze uczcili 20 sierpnia w Zadwórzu pamięć Orląt Lwowskich poległych w Bitwie pod Zadwórzem.