11-08-2017

Remont budynku Starostwa Powiatowego

Niebawem rozpoczną się prace remontowe w budynku Starostwa Powiatowego w Leżajsku, znajdującego się przy ul. M. Curie-Skłodowskiej. 9 sierpnia 2017 r. w Muzeum Ziemi Leżajskiej Zarząd Powiatu podpisał stosowne umowy z wykonawcą zadania.
11-08-2017

Środki Powiatu na ochronę zabytków

8 sierpnia 2017 r. w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie dla sześciu parafii z terenu powiatu Leżajskiego.
10-08-2017

Plebiscyt "Pozytywnie Zakręceni w powiecie leżajskim"

Muzeum Ziemi Leżajskiej postanowiło wyjść z inicjatywą odnalezienia osób mających niecodzienne hobby. Placówka zaprasza do uczestnictwa w plebiscycie ph. „Pozytywnie Zakręceni”, nad którym patronat objął Poseł na Sejm RP Jerzy Paul.
24-07-2017

Powiatowe obchody Święta Policji

21 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku odbyły się obchody Święta Policji. W uroczystości wzięli udział parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz kierownictwo instytucji współpracujących z Policją.
21-07-2017

Mini przewodnik po Leżajsku

W ofercie turystycznej Muzeum Ziemi Leżajskiej pojawił się "Mini przewodnik po Leżajsku", który obejmuje ponadtrzykilometrową najatrakcyjniejszą trasę turystyczną, wiodącą od Rynku do Placu Mariackiego.
14-07-2017

Jakub Kacprzak przybiegnie do Muzeum Ziemi Leżajskiej

Znany z akcji "Z buta na Rysy" Jakub Kacprzak przybiegnie 16 lipca do Leżajska w ramach swojego kolejnego biegu charytatywnego "Walka Życia". Z Jakubem będzie można się spotkać o godz. 16.00 w Muzeum Ziemi Leżajskiej.
14-07-2017

Sobieski Militari 2017

Na trzy dni do Wierzawic przybyli ułani z całej Polski i Europy, aby wziąć udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Kawalerii "Sobieski Militari 2017", które są jednym z najbardziej widowiskowych wydarzeń odbywających się na terenie powiatu leżajskiego.
13-07-2017

Ruszyła II edycja Funduszu Społecznego Grupy Żywiec

Grupa Żywiec po raz drugi zaprasza organizacje z Leżajska do zgłaszania swoich projektów w programie grantowym. Projekty można zgłaszać do 1 sierpnia
10-07-2017

Scalanie gruntów trwa

Informacje o postępie prac scaleniowych prowadzonych na terenie województwa podkarpackiego były głównym przedmiotem spotkania zorganizowanego w dniach 5-6 lipca w Polańczyku.
06-07-2017

Będzie ekspozycja multimedialna w piwnicach Muzeum Ziemi Leżajskiej

Piwnice Muzeum Ziemi Leżajskiej zyskają nowe przeznaczenie. Placówka podpisała już umowę na wykonanie projektu budowlanego i wykończeniowego dotyczącego adaptacji piwnic na potrzeby ekspozycji multimedialnej.