04-09-2019

Zagłosuj na projekt Powiatu Leżajskiego

Zapraszamy do głosowania na Powiat Leżajski w konkursie "Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany".
17-09-2019

Powiat Leżajski otrzymał promesę na przebudowę kolejnych dróg

17 076 487 zł to kwota dofinansowania, którą Powiat Leżajski otrzymał z Funduszu Dróg Samorządowych. 16 września Starosta Leżajski Marek Śliż wraz z innymi samorządowcami z powiatu odebrał promesę w rąk Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart.
17-09-2019

Nowy OIOM oficjalnie otwarty

11 września br. w SP ZOZ w Leżajsku dokonano otwarcia Oddziału Intensywnej Opieki Zdrowotnej i Anestezjologii w nowej lokalizacji. Oddział został uruchomiony w dawnym bloku operacyjnym, który w ubiegłym roku został przeniesiony do nowego pawilonu.
12-09-2019

Lądowisko dla śmigłowców w leżajskim szpitalu finalistą konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku"

5 września na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. W jego finale znalazł się projekt, którego inwestorami byli Powiat Leżajski i SP ZOZ.
11-09-2019

Jubileuszowa Pielgrzymka Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego i Dożynki Powiatowe

Już po raz dwudziesty do Leżajska przybyły formacje mundurowe z całego Podkarpacia oraz rolnicy z terenu powiatu leżajskiego, aby wziąć udział w Pielgrzymce Służb Mundurowych i Dożynkach Powiatowych.
04-09-2019

Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

1 września w Leżajsku, podobnie jak w większości miast Polski, odbyły się uroczystości związane z obchodami 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
30-08-2019

XIII sesja Rady Powiatu Leżajskiego

29 sierpnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się XIII sesja Rady Powiatu Leżajskiego.
28-08-2019

Finał ogólnopolskiej akcji "Tornister pełen uśmiechów"

„Tornister pełen uśmiechów” to kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na problemy edukacyjne uczniów z ubogich rodzin oraz wsparcie ich edukacji.
26-08-2019

XX Pielgrzymka Służb Mundurowych Woj. Podkarpackiego i XX Dożynki Powiatowe

Starosta Leżajski oraz Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia zapraszają na XX Pielgrzymkę Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego i XX Dożynki Powiatowe.
26-08-2019

Obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej

Zapraszamy do udziału w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W programie m.in. przemarsz pięćdzięsięciokonnego oddziału kawalerii polskiej i oddziału Wehrmachtu, piknik rodzinny oraz koncert patriotyczny.
20-08-2019

Oddali hołd poległym obrońcom Lwowa

17 sierpnia Zarząd Powiatu Leżajskiego uczestniczył w uroczystościach 99. rocznicy Bitwy pod Zadwórzem, jednej z najsłynniejszych bitew w rodzimej historii.