23-04-2018

Finaliści projektu "Przedsiębiorczość w praktyce" wyłonieni

20 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku odbył się drugi etap konkursu w ramach projektu "Przedsiębiorczość w praktyce". Półfinał wyłonił sześć najlepszych zespołów, które zmierzą się ze sobą 6 czerwca podczas wielkiego finału.
18-04-2018

Dialog społeczny z Grupą Żywiec

Kontynuując tradycję lat ubiegłych Grupa Żywiec po raz kolejny zaprosiła do Browaru w Leżajsku lokalnych samorządowców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, dyrektorów ośrodków kultury i sportu z terenu Gminy Leżajsk do udziału w dialogu społecznym.
11-04-2018

"Turki idą..."

8 kwietnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się uroczysta parada Straży Grobowych pn. „Turki idą…”.
29-03-2018

LVI sesja Rady Powiatu Leżajskiego

28 marca w auli Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyło się posiedzenie Rady Powiatu Leżajskiego. Podczas spotkania dyrektorzy jednostek podległych Powiatowi przedstawili sprawozdania roczne z wykonania planów finansowych za rok 2017.
28-03-2018

Zabawki-giganty powróciły

Na plac przed Muzeum Ziemi Leżajskiej powróciły odrestaurowane zabawki-giganty.
27-03-2018

Wesołego Alleluja!

"Na obrusy lśniące bielą sfruną anioły z niebios, nadstawią uszy baranki, pokraśnieją pisanki, zaszumi owies zielony, uśmiechną się bazie w wazonie, a wielkanocne stroiki zapłoną gorącym podziwem dla cudu tego, że Chrystus zmartwychwstał dla każdego."
23-03-2018

Zgłoszenia kandydatów do Nagrody Przyjaciel Powiatu Leżajskiego tylko do końca marca

31 marca upływa termin zgłaszania kandydatów do Nagrody Przyjaciel Powiatu Leżajskiego, która zostanie przyznana w tym roku już po raz siódmy.
20-03-2018

Turki idą...

8 kwietnia w Muzeum Ziemi Leżajskiej odbędzie się uroczysta parada straży grobowych ph. „Turki idą…”
13-03-2018

I Leżajskie Interdyscyplinarne Forum Kompleksowej Pomocy dla Osób ze Spektrum Autyzmu

9 marca br. w Muzeum Ziemi Leżajskiej specjaliści z całego województwa rozmawiali o sytuacji, funkcjonowaniu i pomocy dzieciom ze spektrum autyzmu.
09-03-2018

Nie byłoby niepodległości bez kobiet

Dzień Kobiet zawsze jest dobrą okazją do inspirujących spotkań. I takim niewątpliwie było spotkanie zorganizowane 8 marca przez Muzeum Ziemi Leżajskiej. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa "Matki Niepodległości".