23-07-2013

Stowarzyszenie Wikimedia Polska ogłasza konkurs fotograficzny „Wiki lubi zabytki” !!!

Stowarzyszenie Wikimedia Polska ogłasza konkurs fotograficzny „Wiki lubi zabytki” mający na celu wykonanie fotografii wszystkich obiektów posiadających status zabytku nieruchomego i wpisanych do wykazów zabytków prowadzonych przez Wojewódzkich Konserwatorów Zabytków.

W konkursie biorą udział wyłącznie zdjęcia przesłane w dniach 1-30 września 2013r.

z terenu powiatu leżajskiego.

Zachęcamy do wysyłania zdjęć. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, jego zasad, regulaminu, jak przesyłać zdjęcia należy szukać na stronie Wikipedii

W 2011 roku konkurs trafił do Księgi Rekordów Guinnessa w kategorii „Największy Konkurs Fotograficzny”, a Polska pod względem liczby przesłanych zdjęć (51 tys.) zajęła pierwsze miejsce wśród wszystkich krajów biorących udział w konkursie.

Galeria z wczesniejszej edycji konkursu

informację zamieścił:

Robert Antczak