13-02-2009

PLEBISCYT "ESKULAP 2008”

11 lutego 2009 roku podczas uroczystej gali zostały wręczone statuetki eskulap Lekarzom cieszącym się największym uznaniem wśród pacjentów z województwa podkarpackiego.
Statuetki wręczono w następujących kategoriach: lekarz rodzinny - lekarz pierwszego kontaktu, lekarza specjalista, lekarz stomatolog oraz menedżer ochrony zdrowia.

Z wielką radością informujemy, iż jednym z  laureatów plebiscytu jest lekarz z terenu naszego powiatu - Pani lek. med. Elżbieta Wojtera. W imieniu całej społeczności Ziemi Leżajskiej gratulacje złożyli Pan Starosta Leżajski Robert Żołynia, Wicestarosta Józef Majkut oraz Przewodniczący Rady Powiatu Jan Kula.

Serdecznie GRATULUJEMY!!!

Opiekę medialną nad konkursem sprawowała Gazeta Codzienna „NOWINY” oraz regionalne tygodniki.

Organizatorami plebiscytu byli: Informacja Medyczna "r-BIT" Rzeszów przy udziale Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Rzeszowie, Gazety Codziennej “NOWINY” oraz “ VIA" Katolickiego Radia Rzeszów, instytucjami wspierającymi są: Podkarpacki Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Narodowy Fundusz Zdrowia.