Konkurs "Polska na śniadanie" ma na celu promocję regionów Polski. W finałowej szóstce Adam Hałaj znalazł się razem z Maciejem Makarewiczem z Giżycka, Anną Kukawską z Krakowa, Lidią Piechotą z Olsztyna, Niko Hermanem z Wrocławia i Adamem Gizą z Rybnika.
Uczestnicy konkursu prezentują film promujący swój region. Mając 30 sekund, muszą przekonać jury i widzów programu, że ich region jest najciekawszy. Półfianliści konkursu wezmą udział w kolejnych etapach konkursu, które doprowadzą do wyłonienia 2-óch laureatów, którzy wraz z ekipą telewizyjną wezmą udział w realizacji audycji.
Film z udziałem Adama można zobaczyć na stronie konkursu "Polska na śniadanie".
Aby oddać swój głos na Adama, należy wysłać SMS na numer 72201 w treści wpisując numer 6.
Zapraszamy Państwa do głosowania na Pana Adama Hałaja
Film z udziałem Pana Adama można zobaczyć na stronie konkursu "Polska na śniadanie".
Poniżej Regulamin udziału w konkursach audycji „Pytanie na śniadanie” Programu 2 TVP S.A.
Więcej informacji także na stronie www.nowiny24.pl Student z Rzeszowa w finale konkursu "Polska na śniadanie" telewizyjnej "Dwójki"
Informację zamieścił:
Robert Antczak