Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 4 240 324
 
 

Aktualności

21-11-2008

Wybory przedstawicieli z terenu Powiatu Leżajskiego do Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych


      W dniu 19 listopada 2008 roku odbyły się wybory przedstawicieli z terenu Powiatu Leżajskiego do Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych. Na spotkaniu obecni byli Prezes Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych Grzegorz Nowakowski, Starosta Leżajski Robert Żołynia oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. W wyniku wyborów przedstawicielami z terenu powiatu w Podkarpackiej Radzie Organizacji Pozarządowych zostali:


1. Maria Rydzik
2. Stanisław Paszek


      W miesiącu styczniu planowane jest oficjalne przyjęcie nowych przedstawicieli do Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych. Wybrane osoby zobligowane są do uczestniczenia w spotkaniach rady oraz do reprezentowania organizacji pozarządowych z terenu naszego powiatu w Podkarpackiej Radzie Organizacji Pozarządowych.


Więcej informacji o PROP można znaleźć na stronie:

http://www.si.podkarpackie.pl/Organizacje/K2/index.aspx

 

     W najbliższym czasie zostanie uruchomiona strona internetowa PROP na której będzie można zapoznać się z zasadami działalności  tej organizacji jak i znaleźć szereg ciekawych informacji dla NGO.

 

      Dodatkowo zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe  z terenu Powiatu Leżajskiego do skontaktowania się z Wydziałem Promocji, Kultury i Współpracy Międzynarodowej Starostwa Powiatowego w Leżajsku w celu dokonania aktualizacji swoich danych adresowych na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Leżajsku lub dopisanie organizacji do obecnego wykazu. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:


tel/ 017 242 10 54 lub 53 


 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies