21-11-2008

Wybory przedstawicieli z terenu Powiatu Leżajskiego do Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych

W dniu 19 listopada 2008 roku odbyły się wybory przedstawicieli z terenu Powiatu Leżajskiego do Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych. Na spotkaniu obecni byli Prezes Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych Grzegorz Nowakowski, Starosta Leżajski Robert Żołynia oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. W wyniku wyborów przedstawicielami z terenu powiatu w Podkarpackiej Radzie Organizacji Pozarządowych zostali:

1. Maria Rydzik
2. Stanisław Paszek

W miesiącu styczniu planowane jest oficjalne przyjęcie nowych przedstawicieli do Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych. Wybrane osoby zobligowane są do uczestniczenia w spotkaniach rady oraz do reprezentowania organizacji pozarządowych z terenu naszego powiatu w Podkarpackiej Radzie Organizacji Pozarządowych.

Więcej informacji o PROP można znaleźć na stronie:

W najbliższym czasie zostanie uruchomiona strona internetowa PROP na której będzie można zapoznać się z zasadami działalności  tej organizacji jak i znaleźć szereg ciekawych informacji dla NGO.

Dodatkowo zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe  z terenu Powiatu Leżajskiego do skontaktowania się z Wydziałem Promocji, Kultury i Współpracy Międzynarodowej Starostwa Powiatowego w Leżajsku w celu dokonania aktualizacji swoich danych adresowych na nowej stronie Starostwa Powiatowego w Leżajsku lub dopisanie organizacji do obecnego wykazu. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:

tel/ 017 242 10 54 lub 53