Mapa strony Drukuj

26-02-2010

Turniej Piłki Halowej Sędziów - Leżajsk 2010.

Udział w Turnieju wzięli sędziowie z następujących Grup: Dębica, Kolbuszowa, Leżajsk, Łańcut, Mielec i Rzeszów.
Inicjatorami i organizatorami tej integracyjno-sportowej imprezy byli sędziowie Grupy Szkoleniowej Sędziów Leżajsk oraz Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku.

Wyniki Turnieju:

Faza grupowa

Lp.         Godzina            Drużyna 1          Drużyna 2           Wynik

1.              9.30                  Rzeszów               Dębica                    1 : 3
2.              10.00                Mielec                   Kolbuszowa             3 : 2
3.              10.30                Rzeszów               Łańcut                    1 : 1
4.              11.00                Mielec                    Leżajsk                   3 : 3
5.              11.30                Dębica                   Łańcut                    3 : 1
6.              12.00                Kolbuszowa           Leżajsk                    0: 2

Tabele końcowe:

Miejsce       Grupa Żółta                Punkty             Bramki
1.                   Gr. Szkol. Dębica           6                        6:2
2.                   Gr. Szkol. Rzeszów       1 p.k. 6:5           2:4
3.                   Gr. Szkol. Łańcut          1 p.k. 6:5           2:4

Miejsce       Grupa Czerwona         Punkty            Bramki
1.                   Gr. Szkol. Leżajsk           4                        5:3
2.                   Gr. Szkol. Mielec             4                        6:5
3.                   Gr. Szkol. Kolbuszowa    0                       2:5

Runda pucharowa

Lp.                  Godzina              Drużyna 1                     Drużyna 2                 Wynik
I mecz półfinałowy

7.                     12.30                   Gr. Szkol. Dębica              Gr. Szkol.Mielec              1:1 (p.k. 2:3)

II mecz półfinałowy

8.                     13.30                   Gr. Szkol. Rzeszów           Gr. Szkol. Leżajsk            1:5

Mecz o V miejsce
9.                      14.00                  Gr. Szkol. Łańcut              Gr. Szkol. Kolbuszowa      3:2

Mecz o III miejsce
10.                    14.30                  Gr. Szkol. Dębica              Gr.Szkol. Rzeszów            2:2 (p.k. 2:0)

Finał Turnieju
11.                   15.00                   Gr. Szkol. Mielec               Gr. Szkol. Leżajsk             4:2

Nagrody indywidualne

Najlepszy strzelec Turnieju

Lp.               Strzelec                       Drużyna                          Bramki
1.                 Radosław Ziarno            Gr. Szkol. Rzeszów            4
2.                 Dariusz Łukaszewski      Gr. Szkol. Dębica                3
3.                 Arkadiusz Kaszowski      Gr. Szkol. Leżajsk               3
4.                 Krzysztof Król                Gr. Szkol. Leżajsk               3
5.                Sebastian Nowak           Gr. Szkol. Leżajsk                3

Najlepszy bramkarz Turnieju – Paweł Kantor, Gr. Szkol. Dębica.

Najlepszy zawodnik Turnieju – Paweł Małodziński, Gr. Szkol. Mielec.

Specjalna nagroda od organizatorów Turnieju powędrowała w ręce Magdaleny Czachor –sędziny Gr. Szkol. Kolbuszowa.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika Turnieju w opinii Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN wręczył Andrzej Wieczerzak. Nagroda ta powędrowała w ręce Krzysztofa Cicha, Gr. Szkol. Leżajsk.

Końcowa klasyfikacja Turnieju:
1. Grupa Szkoleniowa Mielec
2. Gr. Szkol. Leżajsk
3. Gr. Szkol. Dębica
4. Gr. Szkol. Rzeszów
5. Gr. Szkol. Łańcut
6. Gr. Szkol. Kolbuszowa

Organizatorzy Turnieju serdecznie dziękują sponsorom za pomoc w organizacji naszego sportowo – integracyjnego spotkania: BMF Polska, AGRO Krzysztof Knap, Browar Leżajsk, Zakłady Mięsne w Górnie, CIECH Organika Sarzyna, Kras Bud Usługi Budowlano-Dekarskie, Lipiński Nieruchomości, Usługi Kulinarne Andrzej Więcław oraz Piekarnia M. Garbacz, B. Kuźniar.

Daniel Krasowski

Informację umieściła: Małgorzata Bechta - Wydział PW