Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 101 733
 
 

Aktualności

07-11-2019

Ekipa TVP Rzeszów z wizytą w powiecie leżajskim

W ramach nagrań do programu o inwestycjach dotyczących szkolnictwa realizowanych na terenie województwa podkarpackiego, 7 listopada odwiedziła powiat leżajski ekipa TVP Rzeszów. Dziennikarze zawitali najpierw do przedszkola dla dzieci z niepełnosprawnościami ulokowanego w niedawno wyremontowanym dworku na ulicy Sandomierskiej, gdzie rozmawiali m.in. z rodzicami dzieci, Starostą Leżajskim Markiem Śliżem oraz dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Tomaszem Chrząstkiem. 

 

Ekipa odwiedziła również Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki, w którym o realizowanych obecnie inwestycjach (m.in o nowo powstałym budynku, w którym swoją siedzibę będzie miało nowoczesne centrum robotyki) opowiedziała dyrektor szkoły Halina Samko. 
 
Następnie dziennikarze zawitali do Zespołu Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego, po którym oprowadzili ich dyrektor szkoły Zbigniew Trębacz oraz wicedyrektor Waldemar Tłuczek. Gospodarze placówki oraz Starosta Leżajski opowiedzieli zarówno o projektach inwestycyjnych realizowanych obecnie (m.in. o profesjonalnej sali koncertowej, która zostanie niebawem oddana do użytku na potrzeby prowadzenia działalności kulturalnej powiatu leżajskiego, o świeżo wyremontowanych pracowniach i sali gimnastycznej), jak i tych planowanych.
 
Nagranie ukaże się najprawdopodobniej w wieczornych „Aktualnościach” 8 listopada. Dostępne będzie również na stronie internetowej TVP Rzeszów https://rzeszow.tvp.pl/. Zapraszamy do obejrzenia.
 
Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW
 
 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies