Powiat leżajski

A A A
Drukuj Mapa strony
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Licznik odwiedzin: 94 228
 
 

Aktualności

22-10-2019

Gmina Kuryłówka zakończyła realizację projektu w ramach koncepcji "Uniwersytetu Samorządności"

Gmina Kuryłówka zakończyła realizację projektu pn. „Modernizacja i doposażenie sal szkoleniowych w budynku remizy OSP w Kuryłówce” w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020 na realizację I etapu koncepcji „Uniwersytetu Samorządności”.

 

Realizacja projektu zamknęła się w kwocie 32 779,21 zł , z czego dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego wynosi 15 000,00 zł. 
Celem projektu było stworzenie warunków umożliwiających przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych w ramach koncepcji „Uniwersytetu Samorządności” objętej „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2017-2020” poprzez modernizację sali szkoleniowej oraz zakup niezbędnego wyposażenia. 
 
W ramach projektu zakupione zostało wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia różnorodnych inicjatyw edukacyjnych. Wykonana została m.in. klimatyzacja w głównej sali szkoleniowej oraz zakupiony i zamontowany projektor i ekran, a także aktywna kolumna. Projekt obejmował również zakup  dodatkowych krzeseł, szafy, wieszaków ściennych, rolet i warnika do wody. W ramach pracy własnej mieszkańców wykonany został demontaż istniejącej, zużytej podłogi, położenie nowych paneli wraz z wykończeniem oraz odmalowanie sal szkoleniowych i pomieszczeń związanych z realizacją inicjatyw edukacyjnych, tj. zajęcia instruktażowe z udzielania pierwszej pomocy, warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży. 
 
 
 
 

 

 
 

Wyszukiwarka

 
Ideo realizacja:
CMS Edito Powered by:
Starostwo Powiatowe w Leżajsku
ul. Kopernika 8
37-300 Leżajsk
tel.: 017 240 45 00
fax: 017 240 45 09
e-mail:
Informacja o cookies