14-10-2019

XV sesja Rady Powiatu Leżajskiego

11 października o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Muzeum Ziemi Leżajskiej odbyła się XV sesja Rady Powiatu Leżajskiego. Po przyjęciu porządku obrad i protokołów z XIII oraz XIV sesji Rady Powiatu, radni przystąpili do podjęcia uchwał w sprawie:

• ogłoszenia obowiązujących w 2020 roku maksymalnych stawek opłat za usunięcie pojazdów z dróg powiatu leżajskiego oraz ich parkowanie na parkingu strzeżonym;
  • zaciągnięcia zobowiązania finansowego wykraczającego poza rok budżetowy 2019 na realizację zadania;
  • zmian w wieloletniej prognozie finansowej Powiatu Leżajskiego;
  • wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu na 2019 r.;

Następnie odczytano protokół Komisji Skarg, Wniosków i Petycji dotyczący rozpatrzenia wniosku mieszkańca powiatu leżajskiego pana Krzysztofa Brendy oraz przekazano informację z analizy oświadczeń majątkowych.

Ponadto starosta przedstawił sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym.

Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW