18-04-2019

Powiat Leżajski na Facebooku

Zapraszamy do polubienia oficjalnego profilu Powiatu Leżajskiego na Facebooku. Powiat Leżajski to nie tylko określone terytorium, ale przede wszystkim jego Mieszkańcy. Bez Waszego wsparcia i zaangażowania wiele inicjatyw nie miałoby miejsca. Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami stworzymy w mediach społecznościowych przyjazną przestrzeń do wymiany myśli i poglądów, opartą na wzajemnym szacunku. Znajdziecie tam także informacje o: wydarzeniach kulturalnych, społecznych i sportowych odbywających się na terenie powiatu, realizowanych inwestycjach, a także ciekawostki dotyczące ziemi leżajskiej. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na bieżąco.

Aby przenieść się na profil facebookowy Powiatu Leżajskiego należy kliknąć w poniższy obrazek.

Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW