09-04-2019

Komenda Powiatowa Policji w Leżajsku zaprasza na debatę społeczną "Bezpieczny senior"

W poniedziałek, 15 kwietnia o godz. 10 we Franciszkańskim Ośrodku Kultury w Leżajsku przy ulicy Plac Mariacki 8 odbędzie się debata społeczna w ramach cyklu spotkań pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tytułem debaty będzie bezpieczeństwo seniorów.

Debata będzie mieć charakter otwartego spotkania, na które serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu leżajskiego, a przede wszystkim seniorów, Komendant Powiatowy Policji w Leżajsku podinspektor Zenon Wierzchowski. Honorowym patronatem debatę objął Starosta Leżajski Marek Śliż.

W trakcie debaty zostaną przedstawione zagadnienia związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem osób starszych, funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji „Moja Komenda” oraz programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji.

KPP w Leżajsku