28-02-2019

Zgłoszenia kandydatów do Nagrody "Przyjaciel Powiatu Leżajskiego" do końca marca

W roku bieżącym Starosta Leżajski po raz kolejny przyzna Nagrodę „Przyjaciel Powiatu Leżajskiego” szczególnie zasłużonym osobom i instytucjom, które poprzez swoją aktywność wspierają i przyczyniają się do szeroko rozumianego rozwoju i promocji Powiatu Leżajskiego w kraju oraz poza jego granicami.

Nagroda przyznana zostanie w trzech kategoriach: OsobowośćSpołecznikPrzedsiębiorca.

Z wnioskiem o przyznanie nagrody mogą wystąpić radni powiatowi, burmistrzowie i wójtowie z terenu Powiatu Leżajskiego, organizacje działające na terenie powiatu (organizacje w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie), instytucje, ośrodki kultury, przewodniczący oraz członkowie kapituły.

Serdecznie zapraszamy uprawnione osoby i instytucje do zgłaszania swoich kandydatów do poszczególnych kategorii. Termin nadsyłania zgłoszeń to 31 marca.

Regulamin oraz wniosek do pobrania poniżej.

Informację zamieściła: MK

Pliki do pobrania

Uchwała Zarządu-Regulamin przyznawania nagrody "Przyjaciel Powiatu Leżajskiego".

Wniosek.