05-02-2019

Fundacja WOŚP przekazała kolejny sprzęt dla leżajskiego szpitala

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała dla leżajskiego szpitala wysokiej klasy inkubator transportowy z aparatem nCPAP i dodatkowym wyposażeniem o łącznej wartości  110 578,00 zł. Inkubator został przekazany na Oddział Noworodkowy i będzie wykorzystywany do przewożenia noworodków do innych podmiotów leczniczych w celu leczenia bądź diagnostyki.

Przekazany  sprzęt będzie służył najmłodszym  pacjentom w sytuacjach, kiedy wymagają szczególnej troski i opieki. Pozwoli również zapewnić transport noworodków w przypadku wystąpienia takiej konieczności w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Fundacji  i wszystkim wolontariuszom, w szczególności tym z powiatu leżajskiego, w imieniu własnym i naszych pacjentów serdecznie dziękujemy.

Dyrekcja i Pracownicy SP ZOZ w Leżajsku

Informację zamieściła: Natalia Nowicka, PW