05-11-2018

Młodzi dla Niepodległej

9 listopada w Zespole Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku odbędzie się Piknik i Parada Patriotyczna "Młodzi dla Niepodległej!" organizowana przez Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w Leżajsku, grupę ,,CHCESIE!"oraz Samorząd Uczniowski ZSL w Leżajsku.

W programie uroczystości m.in.:

- godz. 11.00 - Parada Patriotyczna ulicami Leżajska, a bezpośrednio po niej Piknik Patriotyczny na placu obok Zespołu Szkół Licealnych z odsłonięciem pamiątkowej tablicy, pokazem strzeleckim, ratowniczo-pożarniczym, nauką musztry, poczęstunkiem w stylu wojskowym,

- godz. 17.00 - Hala Zespołu Szkół Licealnych: rozstrzygnięcie konkursu "Życzenia dla Polski" oraz spektakl muzyczny “Nasza jest noc” w wykonaniu Teatru Muzycznego BROADWAY z Gminnego Ośrodka Kultury w Giedlarowej. W programie koncertu usłyszymy piosenki z lat XX-lecia międzywojennego.

Projekt jest realizowany pod patronatem honorowym Posła na Sejm RP Jerzego Paula.

ZSL im. B.Chrobrego w Leżajsku