30-01-2018

Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku nagrodzony

27 stycznia, w 99. rocznicę podpisania przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami obchodzono Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.

Dla uczczenia tego wydarzenia, 24 stycznia w Warszawie, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zorganizowało okolicznościową konferencję, podczas której nagrodzono urzędy, które uzyskały najlepsze efekty działań aktywizujących.

W tej grupie znalazł się Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku.

Wyróżnienie z rąk minister Elżbiety Rafalskiej oraz Stanisława Szweda, sekretarza stanu w tymże resorcie odebrała dyrektor leżajskiej jednostki Agnieszka Wyszyńska.

Z obszaru województwa podkarpackiego nagrodę otrzymały instytucje z Ustrzyk Dolnych, Lubaczowa, Kolbuszowej oraz Stalowej Woli.

Tekst i zdjęcia: PUP w Leżajsku

Informację zamieścił: Kacper Burda, wydział PW