02-01-2018

LIII nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Leżajskiego

W okresie międzyświątecznym radni Rady Powiatu Leżajskiego spotkali się 28 grudnia podczas LIII nadzwyczajnej sesji Rady. W trakcie obrad zajęto się kwestią podjęcia uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Powiatu Leżajskiego na 2017 rok. Sesja ta miała szczególny charakter, ponieważ po zakończeniu posiedzenia radni spotkali się z zaproszonymi gośćmi: samorządowcami, wójtami, burmistrzami, przewodniczącymi rad, duchownymi, dyrektorami oraz kierownikami jednostek powiatowych, przedsiębiorcami oraz przedstawicielami różnych instytucji, aby przełamać się opłatkiem i wziąć udział we wspólnym kolędowaniu przy akompaniamencie Zdzisława Zawilskiego. Spotkanie umilił również występ młodzieży z Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku.

Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW

Fot. Rafał Cisło, Wydział PW