21-11-2017

Iwona Sierżęga kandydatką do tytułu Kobiety Biznesu 2017

Iwona Sierżęga jest jedną z niewielu kobiet w Polsce zarządzającą elektrociepłownią. Prezesem firmy jest nieprzerwanie od 2011 roku, a od 2013 r. zasiada w zarządzie Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych. Kierowana przez nią elektrociepłownia ma wysokie wskaźniki operacyjne i finansowe. W 2016 r. kierowana przez nią spółka zawarła bardzo ważną umowę z PSE na świadczenie usługi odbudowy krajowego systemu elektroenergetycznego, zaś w 2017 r. dwie 10-letnie umowy związane ze sprzedażą energii cieplnej. Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna współpracuje z lokalnym samorządem, wspierając projekty związane z kulturą, zdrowiem, ochroną środowiska oraz działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Kobieta Biznesu to plebiscyt towarzyszący co roku rankingowi 100 Kobiet Biznesu, który jest projektem dziennika "Puls Biznesu". Ranking powstał, aby promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu. Spośród zgłoszeń do plebiscytu redakcja wybrała 10 kandydatek do tytułu Kobiety Biznesu 2017. Przypadnie on kandydatce, na którą internauci oddadzą najwięcej głosów.

Zachęcamy mieszkańców powiatu leżajskiego do oddania głosu na Iwonę Sierżęgę.

Głos można oddać do 26 listopada na stronie: www.pb.pl/100kobietbiznesu wchodząc w zakładkę Głosuj w plebiscycie.

Źródło infomacji: www.pb.pl/100kobietbiznesu

Informację zamieściła: Natalia Nowicka, Wydział PW