09-10-2017

"Zwykłe niezwykłe życie" - konkurs literacki pod patronatem Starosty Leżajskiego

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich tych, którym nieobce są tajniki słowa pisanego, lubią nowa wyzwania, posiadają zmysł reporterski, są dobrymi obserwatorami, chcieliby podzielić się z szerszym gronem odbiorców ciekawymi opowieściami o wydarzeniach i ludziach związanych z powiatem leżajskim lub pasjonują się historią swojej małej ojczyzny.

Konkurs skierowany jest do osób dorosłych i uczniów szkół ponadpodstawowych, mieszkających lub uczących się na terenie powiatu leżajskiego. Aby wziąć w nim udział należy do 20 listopada przesłać (lub doręczyć osobiście) autorski reportaż, esej lub wywiad z wybraną przez siebie osobą. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie (regulamin zgodny z Uchwałą nr 33/78/2017 Zarządu Powiatu Leżajskiego), który można pobrać poniżej.

Do pobrania: REGULAMIN

Do pobrania: KARTA ZGŁOSZENIOWA

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.*

UWAGA: OCENIE KOMISJI KONKURSOWEJ BĘDĄ PODLEGAĆ WYŁĄCZNIE TEKSTY SPEŁNIAJĄCE WYMOGI REGULAMINU.

Wszelkich informacji o konkursie udziela Wydział Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Leżajsku, pok. 201B, pok. 204, tel. 17 2404572, 17 2404570 (osoba do kontaktu: Natalia Nowicka)

*Nagroda zostanie pomniejszona o podatek od osób fizycznych.