22-07-2009

Informacja o uruchomieniu Podkarpackiego Portalu Pracy.

Pod adresem www.praca-podkarpackie.pl działa juz Podkarpacki Portal Pracy-ogólnodostępny portal internetowy przystępnie przedstawiający kompleksową informację dotyczącą podkarpackiego rynku pracy (w skali powiatu i regionu).

Jest to narzędzie, które skonstruowano z myśla o trzech głównych grupach jego użytkowników:

- poszukujących pracy mieszkańcach Podkarpacia;

- podkarpackich instytucjach rynku pracy;

- podkarpackich pracodawcach.

Poszukujący pracy mioeszkańcy Piodkarpacia mogą znależć na nim m.in. oferty pracy zgłaszane przez podkarpackich pracodawców, wykaz instytucji pomagających w znalezieniu pracy oraz bieżącą ofertę wsparcia, jaką instytucje te proponują.

Podkarpackie instytucje rynku pracy zyskują natomiast przydatne narzędzie pozwalające nie tylko na darmową promocję swojej działalności, ale umożliwiające także wyszukiwanie partnerów do realizajci wspólnych przedsiewzięć, dyskusję na forum oraz wyszukiwanie osób zainteresowanych skorzystaniem z proponowanej przez daną instytucje oferty.

Pracodawcy mogą z kolei korzystać z funkcji pozwalakjących na darmowe pub;likowanie na Podkarpackim Portalu Pracy ofert pracy oraz zyskują dostęp do bazy cv, w której znajdą kandydatów na pracowników.

Zachęcamy do korzystania z Portalu - wiecej informacji można znależć pod adresem www.praca-podkarpackie.pl. Projekt "Podkarpacki Portal Pracy" współfinansowany jest przez Unię Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.